40 מעל 40
logo
קרין איבשיץ-סגל
סמנכ"לית|אינטל

קרין איבשיץ-סגל, סמנכ"לית אינטל העולמית ומובילה ארגון גלובלי בקבוצת ה-Manufacturing Validation Engineering, היא מנכ"לית מרכזי הפיתוח של אינטל בישראל, ואחראית על 7,000 המהנדסים שענקית השבבים מעסיקה כאן.

איבשיץ-סגל התחילה לעבוד באינטל בשנת 2001 כשהייתה עוד סטודנטית למדעי המחשב בטכניון, ולאורך השנים עבדה בצוותים שונים, רכשה מיומנויות ניהול ועסקה בפיתוח מוצרים, מערכות ותשתיות, תהליכים ואיכות המוצרים. בין היתר היא לקחה חלק בפיתוח המעבדים של אינטל - מימי ה-Centrino ועד הדור התשיעי של מעבדי ה-Core; היא פיתחה והובילה טכנולוגיות חדשניות (חומרה ותוכנה) שמאפשרות בדיקות איכותיות ואוטומטיות של המעבדים לפני היציאה לשוק; וכמנכ"לית מרכזי הפיתוח היא מובילה את האסטרטגיה שבנויה על ארבעה מוקדים עיקריים: תחום המחשוב, תקשורת, בינה מלאכותית וסייבר.

נוסף על עבודתה, קרין פועלת לקידום טכנולוגיה באוכלוסיות שונות ולשילוב עובדים מאוכלוסיות בייצוג נמוך בתחומים הטכנולוגיים. כך למשל בשנה האחרונה היא הקימה קהילות לעובדים גאים; וקהילות לדוברי השפה הערבית; מרצה לעיתים תכופות בפורומים ומעגלי שיח רלוונטיים; ומשמשת מנטורית לנשים טכנולוגיות בכלל, ומנהלות בכירות בפרט. מלבד פעילותה בענף הטכנולוגיה העכשווי, קרין תורמת לחינוך הטכנולוגי בבתי הספר, וזאת על ידי העברת שיעורי העשרה בבתי ספר יסודיים בתחום פיתוח תוכנה והובלת מרכזי הפיתוח של אינטל לתרום לחינוך, כמו באמצעות תוכנית חמש פי 2 (לעידוד לימודי מתמטיקה 5 יחידות).

 

צילום: דובר אינטל

שיתוף
מי עוד ברשימה?