40 מעל 40
logo
פאדי קובטי
חוקר בכיר|IBM

פאדי קובטי הוא חוקר בכיר במעבדת המחקר של IBM בחיפה בקבוצה העוסקת ב-Security and Quality Technologies. במסגרת עבודתו עוסק קובטי בפיתוח אלגוריתמים של למידת מכונה ולמידה עמוקה בתחום אבטחת המידע וטכנולוגיות אימות. במסגרת זו פירסם קובטי 10 מאמרים אקדמיים, ועל שמו רשומים 15 פטנטים בתחומים אלו.

בשלוש השנים האחרונות, לצד עבודת המחקר והפיתוח שלו, מתנדב פאדי קובטי במספר תוכניות במסגרת הפעילות של עמותת צופן, עמותה הפועלת לקידום הייטק בחברה הערבית. בין היתר הוא מתנדב בבתי ספר תיכוניים ומפגיש את הילדים עם הפיתוחים האחרונים של מעבדת המחקר של IBM בחיפה. קובטי מתנדב גם בתוכנית המנטורים, ועוזר בגיוס של מנטורים נוספים לעמותה, כחלק מפעילות Diversity & inclusion. מטרת התוכנית היא לחנוך סטודנטים הנמצאים לקראת סיום לימודיהם או כאלה שזה עתה סיימו את התואר, ולסייע להם למצוא עבודה בהייטק.

לאחרונה לקח חלק קובטי כשופט בהאקתון השנתי ליזמים מהמגזר הערבי - Makeathon. לצד התנדבותו בצופן, מתנדב קובטי בפעילויות שונות מטעם מעבדת המחקר לקידום לימודי ה-STEM ובעמותת ״קו משווה״, לקידום השתלבותם של אקדמאים ערבים בשוק העסקים הישראלי.

שיתוף
מי עוד ברשימה?