40 מעל 40
logo
נדב צפריר
מנכ"ל|Team8

תת אלוף (במיל) נדב צפריר ייסד את מרכז הסייבר הצה״לי וכיהן כמפקד יחידת 8200 עד שנת 2013. לאחר עזיבתו הוא הקים ביחד עם ישראל גרימברג ולירן גרינברג את מיזם הסייבר Team8 - שילוב של סטארטאפ, קרן הון סיכון ואקסלרטור תחת קורת גג אחת.

כבר בתחילת דרכו של מיזם Team8 הצטרפו אליו ענקיות התקשורת אלקטל-לוסנט וסיסקו, קרנות הון הסיכון האמריקאיות הנחשבות Marker, Bessemer ו-Innovation Endeavors של אריק שמידט, יו”ר גוגל. בעזרת הקרן הראשונה שלה, שגייסה כ-42 מיליון דולר, הקים המיזם 6 חברות סייבר בתחומים שונים בעולם הסייבר. לפני מספר חודשים השלימה Team8 גיוס ענק של 85 מיליון דולר עבור הקמת הקרן השנייה שלה ויצאה בשותפות עם 10 חברות ענק בהן מיקרוסופט, סופטבנק ואיירבאס.

לאחרונה רשמה Team8 את האקזיט הראשון שלה - עם מכירת Sygnia הישראלית תמורת 250 מיליון דולר, אחרי שהשקיעה בה 4 מיליון דולר בלבד. באוגוסט 2017 עבר צפריר עם משפחתו לניו יורק על מנת לפתוח שם את משרדי Team8. בזמנו הפנוי, צפריר מציג ומרצה בפני חברות מובילות ברחבי העולם במטרה להאיץ יוזמות דיגיטליזציה, בינה מלאכותית וחדשנות תוך פיתוח חסינות מפני איומי הסייבר.

שיתוף
מי עוד ברשימה?