40 מעל 40
logo
מוריה אזולאי
מנהלת קבוצת פיתוח|Argus Cyber Security

מוריה אזולאי, יוצאת יחידה 8200 ובוגרת מדעי המחשב באוניברסיטת בר-אילן, היא מנהלת קבוצת פיתוח בכירה ב-Argus. במסגרת תפקידה אחראית אזולאי על ארבעה צוותים בחברת האוטוטק הישראלית שנמכרה לפני כשנה לתאגיד הרכב קונטיננטל.

אזולאי עבדה במשך 15 שנה בחברת אלביט, שם שימשה כמפתחת תוכנה ומילאה מגוון תפקידי ניהול של צוותים וקבוצות במחלקת המחקר והפיתוח בחברה. בתפקידה האחרון שם ניהלה את קבוצת ה-R&D בסייברביט, חברת הסייבר של אלביט, הובילה את הקמת המוצרים של החברה, ובמסגרת זו ניהלה פרויקטים בתחום הסייבר ללקוחות ביטחוניים. בין היתר נזקפת לזכותה הובלת עבודת המחקר והפיתוח של SOC3D, אחד מהמוצרים המובילים של סייברביט לניהול אירועי סייבר, שנמצא בשימוש כיום בבנקים גדולים בארץ ובעולם.

במסגרת תפקידה הנוכחי, מוריה מובילה פיתוח של מוצר המאפשר ניטור בזמן אמת של מאות-מילוני רכבים וניתוח ביג דאטה שמתקבל ממספר מקורות מידע, כדי לאפשר זיהוי ומניעה של תקיפות סייבר נגד כלי רכב וייצור תובנות תפעוליות באופן מיידי. במקביל, מובילה אזולאי את הפיתוח של מוצר מרכזי נוסף ב-Argus שמאפשר לשלוח עדכוני תוכנה לרכב מרחוק (Software Over The Air Updates), מבלי שהנהג יידרש להגיע למוסך או לנקודת תיקון. הפיתוח הטכנולוגי שאותו מובילה אזולאי משפיע על שניים מהמוצרים המרכזיים ביותר של ארגוס בשוק צומח, דינמי ורלוונטי לחייהם של מאות מילוני אנשים.

שיתוף
מי עוד ברשימה?