40 מעל 40
logo
דורית דור
סמנכ"ל מוצרים|Check Point

ד"ר דורית דור הצטרפה לצ'ק פוינט ב-1995 ומאז היא כיהנה במספר תפקידים בחברה, עד לתפקידה הנוכחי כסמנכ"ל מוצרים, מחקר ופיתוח. ד"ר דור היא בעלת תואר דוקטורט למדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, ובמהלך השנים פרסמה מאמרים משמעותיים בכתבי עת מקצועיים ואף זכתה בפרס ביטחון ישראל בשנת 1993. דור היא חברה מן המניין במרכז הסייבר הגלובלי של הפורום הכלכלי העולמי, מרצה בכנסים טכנולוגיים בינלאומיים, חברת בורד בארגון She Codes, ומשמשת כמנטורית בתוכניות העצמה נשית וקידום תחום הטכנולוגיה בישראל.

דור נחשבת לאחת מהמומחיות הגדולות בעולם לתחום הסייבר עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנת בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר, ובמסגרת עבודתה בצ'ק פוינט, היא מובילה את אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים בישראל עם למעלה מ-1,400 איש ועומדת מאחורי הפיתוחים הטכנולוגיים והמוצרים של החברה בשני העשורים האחרונים. בין הפיתוחים שדור עומדת מאחוריהם ניתן למצוא כלי סיכול איומי סייבר והתמודדות עם איומי סייבר בזמן אמת ברמת מדינות ועסקים. דור היא גם האחראית בחברה על תחום המיזוגים והרכישות.

בנוסף לעבודתה בצ'ק פוינט, מובילה דור שיתופי פעולה אקדמיים בתחום מדעי המחשב והסייבר עם מוסדות אקדמיים שונים בישראל וכן מקיימת תוכניות העצמה ושיתוף מידע לסטארטאפים בתחום הסייבר.

שיתוף
מי עוד ברשימה?