40 מעל 40
logo
גור אריה ביתן
מנכ"ל|Mantis Vision

בגיל 12 השלים את פרויקט אינטגרציית המערכות הראשון שלו, ולימים הפך לאחד המומחים המובילים בישראל לפתרונות אינטגרציית ודאו. קודם לייסוד מנטיס וויז'ן, כיהן גור כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב-DVDemand וכמנהל הטכני של פרימוס D&A.

שנת 2018 הייתה שנה מרכזית לצמיחה ולמוצרים של מנטיס ויז'ן. בחודש יוני, החברה גייסה 54 מיליון דולר בסיבוב D ופתחה מיזם משותף בסין עם Luenmei Quantum . והכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם שיאומי לעיצוב מצלמת תלת ממד קדמית, לסמארטפונים Xiaomi Mi8 Explorer. כך הפכה את שיאומי לחברה הראשונה להשיק מכשיר אנדרואיד עם יכולות זיהוי פנים מקבילות ל-Face ID של אפל.

בחודש יולי רכשה מנטיס ויז'ן את חברת Alces Technology, Inc, העוסקת בטכנולוגיית לכידת עומק אור מובנית חדשנית וחדשנית, והחלה בפעילות בארצות הברית.

בחודש ספטמבר, רכשה את חברת BrainVu הישראלית, סטארט-אפ שפיתחה אוניברסיטת הטכניון בחיפה, ומאפשרת סינרגיה רגשית בין האדם למכונה וזאת בשביל לתמוך במהפכת התוכן של "רגש כלכלה".
בחודש אוקטובר, הודיעה על הצטרפותה ל- China Mobile 5G Alliance, שתאפשר שיתוף של אפליקציות תוכן עשיר בתלת-ממד ובזמן אמת.

החברה השיקה בישראל מתחם תלת מימד שמאפשר לכל אדם להיסרק תוך 3 שניות ולקבל צילום עצמי תלת מימדי, סרטוני אנימציה בדמותם, פסלון תלת מימדי, ואפילו לשתול את עצמם במשחק כמו GTA.

 

צילום: Mantis Vision

שיתוף
מי עוד ברשימה?